Profesjonalne wsparcie prawne dla firm z sektora IT

IT, Nowe Technologie, NFT

Innowacyjność jest ważna dla firm IT, ale niemniej ważne jest wsparcie kancelarii prawnej, która poradzi sobie z zawiłościami świata IT. Jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonych prawników, którzy pomogą Ci się odnaleźć w przepisach dotyczących świata nowoczesnych technologii, odezwij się do nas.

Kancelaria KRS Adwokaci świadczy usługi w zakresie prawa IT, nowych technologii, czy NFT, a w szczególności:

  • wspiera Klientów w negocjacjach, opracowywaniu i wykonywaniu umów (wdrożeniowych, utrzymaniowych) i innych dokumentów kontraktowych związanych z wdrożeniami informatycznymi;

  • ustala zakres smart kontraktów;

  • analizuje funkcjonalność i przedmiot tokena NFT;

  • doradza w zakresie znaków towarowych z uwzględnieniem klas wg Klasyfikacji nicejskiej, w tym towarów i usług związanych z prawem nowych technologii (NFT);

  • rejestruje znaki towarowe uwzględniające klasy związane z prawem nowych technologii (NFT).

Doświadczeni prawnicy przygotują umowę na Twoje usługi IT

Jeśli realizujesz projekty IT, kancelaria prawna, która opracuje formalne warunki realizacji zlecenia, jest kluczowym partnerem. Korzystając ze wsparcia prawników specjalizujących się w usługach dla firm z sektora nowoczesnych technologii, masz pewność, że realizowane projekty przebiegają bez kłopotów natury formalnej.

Profesjonalna umowa na usługi IT jest gwarancją jasności i precyzji realizacji usługi. Taki dokument może dla Ciebie przygotować kancelaria prawna, która ma duże doświadczenie we współpracy z firmami high-tech. Takim właśnie partnerem jest KRS Kancelaria.

Dobrze sporządzona umowa na projekty IT to fundament, na którym należy oprzeć skuteczną współpracę. Taką, w której warunki są jasno i precyzyjnie zdefiniowane, tym samym ryzyka nieporozumień między Tobą a klientem jest ograniczone do minimum.

Wsparcie kancelarii prawnej specjalizującej się w projektach IT będzie także zabezpieczać kwestie związane z ochroną własności intelektualnej.

Kontakt

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Nasza siedziba

KRS Kancelaria P. Kaźmierczak-Kapuścińska T. Wojdal
Spółka Komandytowo-Akcyjna
Targowa 35
90-043 Łódź
Polska
NIP: 7282822448
KRS: 0000958885

Zadzwoń do nas

+48 42 207 66 66
+48 509 477 304
+48 504 713 145

Napisz do nas

kancelaria@krs-adwokaci.pl

Godziny pracy

Poniedziałek – Czwartek: 9:00-18:30
Piątęk: 9:00-17:00
Sobota & Niedziela: zamknięte